Program

NEDELJA 
16.00 – 17.00: prihod in namestitev
17.00: otvoritev tabora skupaj s starši
18.00 – 18.30: otroke nagovori vodja tabora, seznani jih s pravili in potekom tedna. Otroke se razdeli v pet olimpijskih skupin. Vsaka skupina ima nalogo izbrati ime, narediti kratko predstavitev in napraviti svojo zastavo.
18.30 – 19.00: večerja
21.00 – 22.00: priprava na spanje


PONEDELJEK
7.00: vstajanje.
7.30: jutranja telovadba, dvig olimpijske zastave z olimpijsko himno, predstavitev Evrope in njenih zanimivih dejstev, povezanih z olimpijskimi igrami
8.00 – 8.30: zajtrk
9.00 – 13.00: zimski olimpijski športi po skupinah
13.30 – 14.00: kosilo.
14.00 – 15.00: počitek in druženje
15.00 – 18.00: izlet v Planico z avtobusom in dejavnosti po skupinah (slalom s skirojem na smučišču v Planici, izlet na vrh velikanke, ogled centra in tek na smučeh v dvorani)
18.30 – 19.00: večerja
19.30 – 21.00: spoznavni večer
21.00 – 22.00: priprava na spanje


TOREK
7.00: vstajanje
7.30: jutranja telovadba, dvig olimpijske zastave z olimpijsko himno, predstavitev Azije in njenih zanimivih dejstev, povezanih z olimpijskimi igrami
8.00 – 8.30: zajtrk
9.00 – 13.00: izlet v dolino Tamar z avtobusom
13.30 – 14.00: kosilo
14.00 – 15.00: počitek in druženje
15.00 – 18.00: olimpijski športi po skupinah na in v vodi (veslanje, kajak in jadranje na jezeru ter vaterpolo in plavanje v bazenu)
18.30 – 19.00: večerja
19.30 – 21.00: olimpijski kviz
21.00 – 22.00: priprava na spanje


SREDA
7.00 – vstajanje
7.30 – jutranja telovadba, dvig olimpijske zastave z olimpijsko himno, predstavitev Amerike in njenih zanimivih dejstev, povezanih z olimpijskimi igrami
8.00 – 8.30: zajtrk
9.00 – 13.00: temeljni olimpijski športi (gimnastika in atletika)
13.30 – 14.00: kosilo
14.00 – 15.00: počitek in druženje
15.00 – 18.00: borilni športi (karate, judo in boks)
18.30 – 19.00: večerja
19.30 – 21.00: filmski večer (ogled filma s pohodom do centra Juliana)
21.00 – 22.00: priprava na spanje


ČETRTEK
7.00: vstajanje
7.30: jutranja telovadba, dvig olimpijske zastave z olimpijsko himno, predstavitev Avstralije in njenih zanimivih dejstev, povezanih z olimpijski igrami
8.00 – 8.30: zajtrk
9.00 – 13.00: športi z loparji (tenis, badminton,hokej na travi/florball in baseball)
13.30 – 14.00: kosilo
14.00 – 15:00: počitek in druženje
15.00 – 18.00: izlet v Kekčevo deželo
18.30 – 19.00: večerja
19.30 – 21.00: zaključni večer s plesom
21.00 – 22.00: priprava na spanje


PETEK
7.00: vstajanje
7.30: jutranja telovadba, dvig olimpijske zastave z olimpijsko himno, predstavitev Afrike in njenih zanimivih dejstev, povezanih z olimpijskimi igrami
8.00 – 8.30: zajtrk
9.00 – 13.00: olimpijski športi z žogo (košarka, nogomet, rokomet in odbojka)
13.30 – 14.00: kosilo
14.00 – 15.00: počitek in druženje
15.00 – 18.00: izzivi s starši (hoja s smučmi, met vorteksa v cilj, pet zaporednih žabjih poskokov,
golf z mehko žogico, strel na nogometni gol, vlečenje vrvi, hodulje in skakanje v vrečah)
18.00 – zaključna prireditev s podelitvijo priznanj, fotografiranjem in Foksijem ter razglasitev najboljšega rezultata v posamezni nalogi


Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji